K používání a měření webu využíváme cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Další informace

Imaris

Imaris umožňuje provádět komplexní analýzu a 3D vizualizaci obrazových dat získaných převážně z fluorescenčních mikroskopů. Tento software umožňuje také vkládání a kombinace dvou a více datových sad, což je velmi výhoné pro kombinaci fluorescenční a elektronové mikroskopie (IMARIS 9.1). Imaris obsahuje nástroje např. pro tvoření snímků (snapshot), kolokalizaci (colocalization), trasování (3D tracking) a mnoho dalších. Optimální využití výkonnosti pracovní stanice, práce s paralelizací výpočtů na grafické kartě a formát *.ims usnadňují manipulaci s velkými datovými sadami (až 1TB), jak při 3D vizualizaci (IMARIS 9.0), tak při analýze (IMARIS 9.2)

Klíčové vlastnosti

  • Uživatelsky přívětivé rozhraní a intuitivní analýza
  • Moduly přizpůsobené konkrétním aplikacím
  • Rychlé zobrazování povrchu/objemu (3D vizualizace)
  • Manipulace s datovými sadami o velikosti Terabajtů
  • Kompatibilní s Matlab, Python, ImageJ
  • Online podpora, tutoriály a webináře, návody na konkrétní aplikace

 

Software Imaris, demoverze ke stažení zdarma

Imaris umožňuje organizaci dat ve strukturované databázi (Arena) s jedinečnou funkcí modulu "Batch" – aplikace konkrétního analytického protokolu na různé skupiny dat zároveň. Samozřejmostí je rychlé zobrazování dat ve 2D/3D/4D o velikosti stovek GB (3D vizualizace – Surpass). Získané statistické údaje lze mezi sebou porovnávat, jejich rozdíly vynést do grafů a současně testovat konkrétní hypotézy (Vantage).

Máte zájem o Imaris
Potřebujete radu?

KONTAKTUJTE NÁS

Doporučená konfigurace pracovní stanice pro Imaris

Operační systém Windows OS 64 bit (8.1, 10) MAC OS (10.9 – 10.13)
Operační paměť 4 – 256 GB RAM * 4 – 256 GB RAM *
Procesor 3 GHz – 3,4 GHz 2/4/8 Core CPU (Intel) 2 – 3,5 GHz 2/4/6 Core CPU (Intel)
Grafická karta GPU 2 – 8 GB (AMD/NVIDIA) ** GPU 2 – 8 GB (AMD/NVIDIA) **

* Minimální RAM slouží pouze pro jednoduché vyhodnocení malých souborů, doporučená velikost RAM je 16 – 64 GB a pro plynulou práci s objemnými datovými sadami je vhodné vybavit pracovní stanici např. 128 – 256 GB RAM.

** Seznam testovaných GPU a podrobnější informace o doporučených konfigurací pracovních stanic pro práci se softwarem Imaris naleznete zde.

aplikace spojené s produktem

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ