K používání a měření webu využíváme cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Další informace

Mezinárodní strojírenský veletrh 1.10. až 5.10.2018

Petr Březina 02.09.2018 Akce a konference
Mezinárodní strojírenský veletrh 1.10. až 5.10.2018

Vážení zákazníci,

Jak již titulek napovídá, naše firma se letos vydává na Mezinárodní strojírenský veletrh poprvé také jako vystavovatel. Naší expozici najdete v hale C kde jsme si pro Vás připravili velmi zajímavé exponáty, kdy většina z nich bude plně funkční.

Expozice

Coherent průmyslové laserové zdroje - Největší část stánku bude patřit průmyslovým laserovým zdrojům od Coherent, tedy vláknovým a CO2 laserům pro materiálové zpracování. Expozice bude doplněna o měřáky výkonu a energie laseru, nedílné příslušenství každého uživatele laserů.

Physik Instrumente více osý polohovací systém - Plně funkční více osý polohovací systém demonstrující možnosti a variabilitu produktů německého výrobce Physik Instrumente. Celý systém bude řízený průmyslovým systémem ACS.


TMC Pneumatický antivibrační stůl - Plně funkční antivibrační pneumatický stůl CleanBench. Vzhledem k rychle se zahušťujícím provozům jsou antivibrační stoly stále častějším doplněk nejen vědeckýh laboratoří ale i nejrůznějších průmyslových zařízení. Systém bude zatěžován generátorem vibrací abychom mohli demonstrovat účinnost tohoto řešení.

Zygo optický profiloměr - Plně funkční optický profiloměr nejnovější řady NewView. V případě zájmu o provedení ukázkového měření na vlastních vzorcích nás prosím včas kontaktujte.

CleanBench

CleanBench

Optické stoly menších rozměrů vhodné pro mikroskopy a menší přístroje

Optický profiloměr NewView 9000

Optický profiloměr NewView 9000

Bezkontaktní modulární 3D profiloměr pro širkou škálu aplikací

Vláknový laser HighLight FL

Vláknový laser HighLight FL

Řada průmyslových vláknových laserů s výkonem až 10 kW

Diamond Cx-10

Diamond Cx-10

Kontinuální plynový CO2 laser s výkonem 120 W, 9,3 nebo 10,6 μm

Přesné lineární osy

Přesné lineární osy

Rozsah pohybu od 13 po 813 mm, nosnost 1 až 100 kg, mikronová přesnost

XY přesné polohovací systémy

XY přesné polohovací systémy

Rozsah polohování 102 x 102 mm až 305 x 305 mm, nosnost až 20kg