K používání a měření webu využíváme cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Další informace

Cleanbench Aktiv

VÝROBCE: TMC KATEGORIE:

Pracovní stůl CleanBench Aktiv™ je nejnovějším systémem TMC pro aktivní tlumení a izolací nežádoucích vibrací. Je navržen tak, aby izoloval vysoce přesné a citlivé přístroje od vibrací podlah budovy včetně frekvenční oblasti pod hranicí 1 Hz. Díky tomu je ideální pro optické mikroskopy, AFM mikrokopy, interferometryoptické a mechanické profiloměry a další metrologické přístroje.

CleanBench Aktiv kombinuje patentovanou aktivní technologii Everstill spolu s pneumatickými izolátory MaxDamp. Zatímco technologie Everstill poskytuje rušení vibrací v oblasti od 0,5 do 0,7 Hz, MaxDamp přirozeně izoluje vibrace s vyšším kmitočtem. Výsledkem je systém, který izoluje lépe než naše standardní pasivní sytém CleanBench v celém rozsahu kritických frekvencí, tedy 0-50 Hz.

V obzvláště kritickém kmitočtovém pásmu 1-3 Hz poskytuje CleanBench Aktiv až 32 dB útlum ve vertikálním směru a 23 dB v horizontálním směru ve srovnání s nejlepšími pasivními pneumatickými systémy. (až 40x rozdíl).

Hlavní přednosti

  • Patentovaná technologie Everstill. Aktivní architektura sériového typu dosahuje zrušení vibrací od 0,5 Hz.
  • Hybridní design integrující dva typy izolace vibrací. MaxDamp vzduchové izolátory a aktivní systém Everstill, jejichž funkce se vhodně kombinuje.
  • Pokročilá technologie senzorů vibrací. Zahrnuje senzory na bázi geofonů citlivých v subhertzové frekvenční oblasti. tyto senzory mají lepší citlivost než častěji používané akcelerometry.
  • Snadná instalace a nastavení. Systém je dodávan zkompletovaný včetně pojezdových koleček a příslušenství pro snadné rozbalení a dostání systému na pracoviště.

Máte zájem o Cleanbench Aktiv
Potřebujete radu?

KONTAKTUJTE NÁS

Máte zájem o Cleanbench Aktiv? Potřebujete radu?

Pomůže Vám specialita sekce Petr Březina , případně využijte naše další kontakty.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ