K používání a měření webu využíváme cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Další informace

Global Imaging systems

Subcategories and products for this section can be found below in Czech. If you need further information in English, don't hesitate to contact our product specialists.

Global Imaging systems

V produktovém portfoliu firmy TSI lze nalézt systémy, které jsou schopné měřit nejen rychlost částic v proudu tekutiny, ale současně i určit jejich velikost, počet radikálů uvolněných při spalování a jiné skalární veličiny měřeného pole, jako je teplota, koncentrace a rozložení částic ve zkoumané rovině (případně objemu).

Jedná se o tzv. Global Imaging Systems, které využívají k zajištění komplexní analýzy sledovaného druhu částic v dané oblasti (do roviny roztažený laserový paprsek pomocí light sheet optiky) metodu planární laserem indukované fluorescence (PLIF).

V3V PIV

PLIF

Optický diagnostický systém pro měření rychlosti proudění a stanovení skalární veličiny měřeného pole jako jsou teplota, koncentrace, pH a složení v kapalinách a plynech

See product site in Czech
Global Sizing Velocimeter

Global Sizing Velocimetry PIV

Systém pro měření rychlosti a velikosti sférických částic v proudu tekutiny

See product site in Czech