K používání a měření webu využíváme cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Další informace

Laserový vibrometr

Přístroje pro měření vibrací od německého výrobce SIOS Maßtechnik využívají jako základní funkční prvek technologii homodynní laserové interferometrie, která je doplněna dalším optickým vybavením. Výsledkem je precizní měření vibrací a délky na plochách s libovolnou drsností povrchu. 

Laserový vibrometr LSV NG

Laserový vibrometr je vybavený FFT softwarem pro spektrální analýzu. Díky bezkontaktnímu měření vibrací může sloužit například k určení spektra vibrací, rezonančních frekvencí makro- i mikro- objektů nebo pro nedestruktivní defektoskopii. K dispozici je systém s pevnou i nastavitelnou ohniskovou vzdáleností. Měřicí systémy LSV 120 NG pracují s pevnou ohniskovou vzdáleností, kterou lze upravit pomocí výměnných objímek. Vibrometry LSV 2500 NG jsou vybaveny integrovaným objektivem, který může průběžně nastavit pracovní vzdálenost od několika milimetrů až po několik metrů.

Nano analyzátor vibrací NA

Nanoanalyzátor NA vznikl zabudováním laserového interferometru pro měření vibrací do přesného technického mikroskopu. Propojení s mikroskopem přináší možnost měření vibrací i u mikroobjektů, simultánní snímání prostřednictvím kamery a flexibilní polohování vzorků. Výborně se hodí pro měření dynamických vlastností mikrostruktur, MEMS a konzol.

Máte zájem o Laserový vibrometr
Potřebujete radu?

KONTAKTUJTE NÁS

Máte zájem o Laserový vibrometr? Potřebujete radu?

Pomůže Vám specialista sekce Richard Schuster, případně využijte naše další kontakty.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ