K používání a měření webu využíváme cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Další informace

PI Software

PI Software obsahuje všechny funkce pro použití polohovacích systémů a je vhodný pro rychlou a snadnou integraci polohování do externích programů. Přehled podpory software třetích stran zde.

Uživatelský software umožňuje řídit pohyb či vytvářet komplexní příkazy pro polohování. PI software je strukturován do tří skupin softwaru:

  • Uživatelské programy PI se používají k nastavení řídící jednotky při spouštění systému pro určování polohy, k nalezení optimálních parametrů pro danou aplikaci a provádění standardních polohovacích úloh. Tyto programy mají (grafické) uživatelské rozhraní a mohou být použity intuitivně. Navíc odborníci mohou využít výkonný textový vstupní program. 
  • Specifické uživatelské programy pro hexapody, jako jsou simulační nástroje pro definování rozsahu pohybu a přípustné síly, usnadňují integraci těchto více osých systémů.
  • Programovací rozhraní, knihovny, umožňují uživateli integrovat řídící elektroniku PI do svých uživatelských programů. Ovládání polohovacího systému se proto stává součástí uživatelského programu. Rozhraní je k dispozici pro všechny běžné programovací jazyky, včetně NI LabVIEW a MATLAB.

Máte zájem o PI Software
Potřebujete radu?

KONTAKTUJTE NÁS

Možnosti řízení

Struktura a možnosti řízení polohovacích systémů pomocí software PI.

 Možnosti řízení polohování PI

Máte zájem o PI Software? Potřebujete radu?

Pomůže Vám specialita sekce Petr Březina , případně využijte naše další kontakty.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ