K používání a měření webu využíváme cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Další informace

Podpora

Komplexní servis a údržba

Zákazníkům nabízíme kromě samotné dodávky přístrojů široké spektrum podpory a servisních služeb. Náš tým technických specialistů vám po může s výběrem nového systému, ale i s jeho instalací. Po instalaci vám představíme, jak systém efektivně používat a jak se o něj starat. Vytvoříme pro vás plán pravidelné údržby a revizních prohlídek přístroje, abychom mohli i nadále ručit za jeho bezpečné a spolehlivé fungování. V případě nečekaného problému je vám k dispozici náš servisní tým. Ten na vaše požadavky zareaguje během následujících 24 hodin a pomůže vám situaci napravit. Servisní tým OptiXs sídlí v Praze, ale bez problémů za vámi dojedeme třeba až na východ Slovenska.

Poskytujeme záruční i pozáruční servis, v případě zájmu se můžeme domluvit na prodloužení záruční smlouvy. Díky zázemí evropských centrál našich výrobců pro vás dokážeme zprostředkovat specializovaná aplikační školení, referenční měření nebo výrobu testovacích vzorků.

TECHNICKÁ PODPORA

+420 607 022 210

servis@optixs.cz

Po celé ČR a SK
Reakce do 24 hodin

Návody, postupy & doporučení