K používání a měření webu využíváme cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Další informace

Breadboardy

Breadboard je zažitý výraz pro menší pracovní desku pro optické či jiné experimenty a aplikace. Jejím účelem je poskytnout pracovní plochu s vysokou rovinností a typicky pravidelnou sítí montážních závitů. Souběžně s tím má konstrukce desky tlumit a izolovat mechanické vibrace, čehož je dosaženo speciální vnitřní konstrukcí.

Typy breadbordů

78 CleanTop breadboard - Nejvyšší řada optických desek vyznačující se 5mm tlustou vrchní a spodní ocelovou desku díky čemuž je minimalizován průhyb při zatížení. Tato řada je vhodná pro použití jako klasický optický stůl.

77 CleanTop breadboard - Optická deska s 3mm tlustou vrchní a spodní ocelovou deskou. Vhodná pro aplikace kdy není deska vystavena většímu zatížení bez opory.

75 Lightweight breadboard - Speciální optická deska s 2mm vrchní a spodní deskou díky čemuž je dosaženo nízké hmotnosti. Deska je ideální pro mobilní aplikace kdy je použita jako pracovní plocha se závity. Maximální rozměr desek je 1200x900 mm.

Zákaznická řešení - Jakákoliv verze breadboardu může být na přání upravena nebo můžeme dodat naprosto atypický tvar optické desky pro konkrétní aplikaci.

Máte zájem o Breadboardy
Potřebujete radu?

KONTAKTUJTE NÁS

Máte zájem o Breadboardy? Potřebujete radu?

Pomůže Vám specialita sekce Petr Březina , případně využijte naše další kontakty.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ