K používání a měření webu využíváme cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Další informace

Chameleon Discovery NX

Chameleon Discovery NX od společnosti Coherent představuje laditelný laser nové generace. Jedná se o femtosekundový ultrafast laser s posíleným výkonem, který reaguje na nejnáročnější požadavky dvoufotonové mikroskopie a spektroskopie.

Discovery NX je výjimečný zejména širokým spektrálním rozsahem přeladitelnosti, vysokým výkonem, který umožňuje hlubokou in-vivo excitaci všech běžných fluorescenčních proteinů. Rozšířený rozsah pre-kompenzace disperze zajišťuje nejkratší možné pulzy na vlastním vzorku pro všechny dostupné konfigurace mikroskopů od různých výrobců.

Máte zájem o Chameleon Discovery NX
Potřebujete radu?

KONTAKTUJTE NÁS

Laser je dostupný ve i variantě se zabudovaným akusto-optickým modulátorem na straně laseru, modulem Total Power Control (TPC), který umožňuje rychlou a vysoce kontrastní modulaci výkonu pro zobrazovací aplikace se zachováním vysoké kvality výstupních svazků. Odpadá zde tedy modulátor a řízení výkonu na straně mikroskopu.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ