K používání a měření webu využíváme cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Další informace

Amplify: série virtuálních konferencí od společnosti Coherent

08. 12. 2020 Akce a konference
Amplify: série virtuálních konferencí od společnosti Coherent

Firma Coherent již 10.prosince zahajuje Amplify - sérií on-line konferencí, které se zaměří na vzdělávání a propojování výzkumných pracovníků, inženýrů a průmyslových uživatelů ve fotonice. Tematicky se konference budou týkat vývoje a trendů v oblasti materiálového zpracování, přístrojového vybavení pro přírodní vědy nebo mikroelektroniku. Zahajovací konferenci zaměřenou na neurovědy a buněčnou biologii otevře Ph.D. Eric Betziga, nositel Nobelovy ceny za chemii, konkrétně za přínos v oblasti fluorescenční mikroskopie v roce 2014.

Jednotlivé konference Amplify budou probíhat průměrně půl dne a účastníkům umožní spojit se s odborníky, kteří stojí za nejnovějším vývojem v jejich oboru. Tato setkání budou zahrnovat přednášky, prezentace technologií, rozhovory a diskuze u kulatého stolu, díky nimž budou mít účastníci konferencí příležitost přímo komunikovat s mezinárodními experty. Amplify si zároveň klade za cíl obnovit některé neformální a společenské aspekty konferencí, které odborníkům momentálně mohou chybět, jakými jsou vytváření kontaktů, propojování pracovníků z různých částí světa a poskytnutí platformy pro sdílení nápadů.

“Vědecký výzkum a vývoj technologií jsou dnes velmi kolaborativními procesy, takže je nezbytné, aby se odborníci a kolegové z celého světa setkávali, propojovali a sdíleli své dosažené výsledky,” dodává David Gee, výkonný ředitel Coherentu pro marketing. “Jakožto lídr ve fotonice se společnost Coherent zavázala podporovat uživatele fotonických technologií a poskytovat jim příležitost pro osobní rozvoj.”

Podívejte se na podrobný seznam přednášek a neváhejte se zaregistrovat.