K používání a měření webu využíváme cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Další informace

Mezinárodní strojírenský veletrh 1. 10. až 5. 10. 2018

Petr Březina 02. 09. 2018 Akce a konference
Mezinárodní strojírenský veletrh 1. 10. až 5. 10. 2018

Vážení zákazníci,

Jak již titulek napovídá, naše firma se letos vydává na Mezinárodní strojírenský veletrh poprvé také jako vystavovatel. Naší expozici najdete v hale C kde jsme si pro Vás připravili velmi zajímavé exponáty, kdy většina z nich bude plně funkční.

Najdete nás v pavilonu C, stánek 013.

Expozice

Coherent průmyslové laserové zdroje – Největší část stánku bude patřit průmyslovým laserovým zdrojům od Coherent, tedy vláknovým a CO2 laserům pro materiálové zpracování. Expozice bude doplněna o měřáky výkonu a energie laseru, nedílné příslušenství každého uživatele laserů.

Physik Instrumente víceosý polohovací systém – Plně funkční více osý polohovací systém demonstrující možnosti a variabilitu produktů německého výrobce Physik Instrumente. Celý systém bude řízený průmyslovým systémem ACS.


TMC Pneumatický antivibrační stůl – Plně funkční antivibrační pneumatický stůl CleanBench. Vzhledem k rychle se zahušťujícím provozům jsou antivibrační stoly stále častějším doplněk nejen vědeckýh laboratoří ale i nejrůznějších průmyslových zařízení. Systém bude zatěžován generátorem vibrací abychom mohli demonstrovat účinnost tohoto řešení.

Zygo optický profiloměr – Plně funkční optický profiloměr nejnovější řady NewView. V případě zájmu o provedení ukázkového měření na vlastních vzorcích nás prosím včas kontaktujte.

CleanBench

CleanBench

Optické stoly menších rozměrů vhodné pro mikroskopy a menší přístroje

Optický profiloměr NewView 9000

Optický profiloměr NewView 9000

Bezkontaktní modulární 3D profiloměr pro širkou škálu aplikací

Vláknový laser HighLight FL

Vláknový laser HighLight FL

Řada průmyslových vláknových laserů s výkonem až 10 kW

Diamond Cx-10

Diamond Cx-10

Kontinuální plynový CO2 laser s výkonem 120 W, 9,3 nebo 10,6 μm

Přesné lineární osy

Přesné lineární osy

Rozsah pohybu od 13 po 813 mm, nosnost 1 až 100 kg, mikronová přesnost

XY přesné polohovací systémy

XY přesné polohovací systémy

Rozsah polohování 102 x 102 mm až 305 x 305 mm, nosnost až 20kg