K používání a měření webu využíváme cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Další informace

Pozvánka na webinář od Andoru na téma materiálové vědy

04. 02. 2021 Webináře
Pozvánka na webinář od Andoru na téma materiálové vědy

Materiálové vědy: Charakterizace a aplikace pokročilých nanofotonických materiálů a struktur

Optixs vás zve 9.-10. února na první virtuální konferenci od firmy Andor na téma materiálové vědy. Díky této virtuální události se můžete setkat s kolegy a předními odborníky z pohodlí domova a bez jakýchkoliv nákladů. On-line setkání vám poskytne platformu pro diskuzi o novinkách v oblasti materiálových věd, o posledních inovacích a užitečných nástrojích pro váš výzkum. Vedle příspěvků od vybraných mezinárodních odborníků bychom se rádi obrátili na vás a vaše kolegy s výzvou přihlásit se s krátkou přednáškou a podělit se o své výzkumné úspěchy.

Konference se bude zabývat následujícími tematickými okruhy: 

  • Nano & mikroelektronika
  • Kvantová optika
  • Obnovitelné a udržitelné zdroje energie
  • Biofotonika pro biomedicínské aplikace
  • Chemické reakce & katalýza

Pokud vás témata konference zaujala a rádi byste sdíleli své zkušenosti, neváhejte nám poslat abstrakt svého příspěvku. Virtuální konference nabízí možnost představit odborné veřejnosti váš výzkum formou PDF prezentace nebo 20minutové předem nahrané přednášky. Link pro zaslání přihlášky a podrobný program konference včetně medailonků zúčastněných odborníků najdete zde. Těšíme se na vaše příspěvky!