K používání a měření webu využíváme cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Další informace

Záruční a pozáruční servis

U našich přístrojů zajišťujeme jak záruční, tak pozáruční servis. Naši technici jsou školeni přímo u výrobce a mají od něj plnou autorizaci. Díky tomu jsme schopni rychle reagovat a minimalizovat čas, kdy nemůžete se zařízením pracovat. Vysokou kvalitu servisu poskytujeme i díky tomu, že jsme v průběhu opravy v kontaktu s techniky výrobce. Většinu závad řešíme přímo u vás, pro případ potřeby disponujeme plně vybavenou laboratoří a kompletním zázemím v Praze.

Prioritu u nás mají přístroje v záruce, které řešíme bezodkladně. Záruční smlouvu je v některých případech možné prodloužit. Pro komerční zákazníky nabízíme možnost uzavření servisní smlouvy a dohodnutí zvláštních servisních podmínek (SLA).

I po uplynutí záruky zajišťujeme pro dodaná zařízení dlouhodobou podporu. Je-li to nutné, jsou naši technici schopni řešit závady i na laserech a zařízeních jiných výrobců.