K používání a měření webu využíváme cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Další informace

MicAO 3DSR

Jeden z předních světových výrobců adaptivní optiky a vlnových analyzátorů, francouzská firma Imagine Optic, jejíž produktové portfolio se vyznačuje širokým sortimentem výrobků od vlnových senzorů na bázi Shack-Hartmannovo snímání vlnoplochy, přes metrologický software, deformovatelná zrcadla s elektromagnetickými a mechanickými pohony až po software pro adaptivní optiku a mnoho jiného, vyvinula speciální modul MicAO 3DSR, díky kterému lze vylepšit kontrast a rozlišení SMLM (Single Molecule Localization Microscopy) metod, především PALM (Photo Activation Localization Microscopy), STORM (Stochastic Optical Reconstruction Microscopy) a SPT (Single Particle Tracking).

Princip MicAO 3DSR modulu je založen na použití adaptivní optiky, konkrétně na deformovatelném zrcadlu Mirao 52e korigujícím astigmatismus a aberace optické soustavy, což umožňuje detekci více fotonů ze vzorku. To přispívá k překonání difrakčních limitů zobrazování mikroskopických systémů a vede ke zvýšení přesnosti rozlišení SMLM metod.

MicAO 3DSR-3

MicAO 3DSR bylo vyvinuto pro snadnou implementaci na jakémkoliv invertovaném mikroskopu, kdy se modul jednoduše vloží mezi boční port mikroskopu a samotnou kameru a tím umožňuje použití dalších přídavných systémů. MicAO 3DSR je dodáváno společně s uživatelsky přívětivým software MicAO v1.3, který obsahuje všechny nezbytné nástroje pro detekci a korekci aberací v biologických vzorcích.

Mezi klíčové vlastnosti tohoto modulu patří

  • Jednoduchá manipulace založená na principu plug and play
  • Kompatibilita se standardními invertovanými mikroskopy
  • Rozsah vlnových délek 400 – 700nm
  • Optická transmise > 95% pro 475-675 nm
  • Software pro adaptivní optiku: MicAO software v1.3

Máte zájem o MicAO 3DSR
Potřebujete radu?

KONTAKTUJTE NÁS

Aplikace spojené s produktem:

Máte zájem o MicAO 3DSR? Potřebujete radu?

Pomůže Vám specialita sekce Blanka Forejtová , případně využijte naše další kontakty.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ